Sluit Poolhouse Plaza
De grootste showroom met poolhouses in België. Elke dag open.
Nieuws
17 september 2021

Geniet van vlammende condities onze vurige opendeurdagen!

Heeft u een concreet poolhouse project of verlangt u vurig naar een nieuw stijlvol bijgebouw in uw tuin of aan uw zwembad? Noteer dan 24, 25 en 26 september 2021 met stip in uw agenda want dan zetten wij speciaal voor u onze showroom te Dottenijs in vuur en vlam en staat ons team paraat om u warm te verwelkomen tijdens onze vurige opendeurdagen

Naast een warme ontvangst van ons team zal u tijdens deze hete driedaagse ook kunnen genieten van een vurige sfeervlammende acties, gloeiende prijzen en verrukkelijke warme versnaperingen. Begint u het al warm te krijgen? Perfect! Kom gerust vrijblijvend en zonder afspraak langs op vrijdag 24 september van 13u30 tot 18u30, op zaterdag 25 september van 9u30 tot 18u30 en op zondag 26 september van 14u tot 18u30!

Zou u liefst op een vast tijdstip passeren & onmiddellijk persoonlijk advies krijgen van één van onze projectadviseurs? Maak dan een voorafgaande afspraak via deze link
 

Maak kans op een BBQ ter waarde van 1.395 €! 


Als u tijdens onze vurige opendeurdagen langs komt, geniet u niet enkel van vlammende kortingsacties op onze poolhouses maar ontvangt u gegarandeerd één of meerdere vurige prijzen als u een project vastlegt. Van warm fleecedekentjes tot handige tafelbarbecues, van gezellige vuurschalen tot design terrasverwarmers, bij elk project krijgt u één of meerdere geschenken! 

 

Als u daarenboven een project vastlegt tijdens onze vurige opendeurdagen, maakt u ook kans om naar huis te gaan met een prachtige White Fire barbecue ter waarde van 1.395 €! Wij verloten immers één zo'n fantastische terrashaard waarop u ook kan barbecueën onder alle personen die tijdens onze vurige driedaagse een project vastgelegd hebben met ons! 
 

Maak nu al een vrijblijvende afspraak met onze projectadviseurs! 

 

Zou u graag een vrijblijvende afspraak vastleggen om uw poolhouseproject te bespreken en een gratis prijsvoorstel te ontvangen tijdens onze vurige opendeurdagen? Klik dan op deze link, vul het formulier in & wij nemen spoedig contact met u op om uw afspraak te bevestigen!  

Wij kijken uit naar uw komst!